Menu
Ksiega Gosci

Siatkówka

Dnia 12 marca 2007 r. w hali sportowej MOSiR w Tuchowie zostały rozegrane gminne zawody w siatkówkę dziewcząt. W zawodach wzięły udział drużyny z: Jodłówki Tuchowskiej, Karwodrzy, Siedlisk oraz gospodarze - Tuchów. Zwycięstwo - tradycyjnie, już na tym etapie wywalczyła drużyna z naszego gimnazjum, która teraz czeka z niecierpliwością na półfinały powiatowe. Odbędą się one już niebawem, bo w najbliższy piątek (16 marca 2007 r.) w Ciężkowicach. Wszyscy trzymamy kciuki i liczymy na wysokie miejsca na podium.

Dodał: Admindodano: 13-03-2007r

3 miejsce w rejonie

Dnia 5 marca 2007 r. w hali sportowej MOSiR w Tuchowie zostały rozegrane zawody rejonowe w koszykówkę chłopców. Drużyna z naszego gimnazjum w składzie: Szymon Martuś, Paweł Grzywacz, Paweł Ludwa, Dawid Bandyk, Piotr Sajdak, Marcin Sosnowski, Radosław Łątka, Bartek Przęczek i Jakub Bartkiewicz wywalczyli 3 miejsce i zapisali się w historii szkoły z bardzo dobrej strony. Chłopcy grali znakomicie od pierwszych sekund. Przeciwnicy reprezentowali naprawdę wysoki poziom gry, ale nasi koledzy nie poddali się i walczyli dzielnie do końca każdego spotkania. Trener - mgr Ryszard Wrona, jak i kibice zgromadzeni na trybunach byli bardzo dumni z naszych zawodników, a w zamian za pracę i wysiłek wyłożony na treningach trener zaprosił całą drużynę na pizze! Teraz czekamy na kolejne popisy naszych kolegów na boiskach i trzymamy kciuki za to, by w piłce ręcznej zajęli równie wysokie miejsce jak w piłce koszykowej - tego im życzymy z całego serca. Zdjęcia z zawodów w Galerii.

Dodał: Ola i Ewciadodano: 01-03-2007r

Zawody rejonowe

5 marca o godzinie 9:30, czyli już w najbliższy poniedziałek w Tuchowskiej hali "MOSiR" odbędą się zawody rejonowe chłopców piłki koszykowej ;). Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów gimnazjum do wspólnego kibicowania naszej drużynie, która na pewno będzie nas godnie reprezentować ;)

Zawody

W Dzienniku Tarnowskim z dnia 27 lutego 2007r. doddano artykuł:

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tuchowie rozegrano finały powiatu tarnowskiego szkół gimnazjalnych w piłce koszykowej.

Doskonale spisały się w tych zawodach drużyny tuchowskiego gimnazjum wśród dziewcząt, jak i wśród chłopców (oba zespoły prowadził Ryszard Wrona). Tuchowianki w kolejnych meczach pokonały: 31:6 Niedomice, 25:18 Rzuchowa, 39:11 Olszyny zdobywając tytuł Mistrza Powiatu. Tytuł wicemistrzowski zapewniły sobie koszykarki z Rzuchowej (opiekun Mariusz Pikul), trzecie były gimnazjalistki z Olszyn (Krzysztof Samborski), a z czwartą lokatą pogodzić musiały się dziewczęta z Niedomic (Krystian Skalak).Skład zwycięskiego zespołu: Karolina Walz, Marlena Majcher, Aleksandra Płachno, Marta Wojtanowska, Agnieszka Łątka, Ewa Kita, Ewelina Leszkiewicz, Katarzyna Łątka, Judyta Martuś, Anna Więcek, Paula Piotrowicz.

W rozgrywkach chłopców gospodarze zwyciężyli 24:10 Wojnicz i 31:6 Ciężkowice oraz po bardzo wyrównanym meczu pokonali po dogrywce 34-32 Koszyce Wielkie. Właśnie prowadzeni przez Pawła Michalika chłopcy z Koszyc Wlk. wywalczyli w finałowym turnieju drugie miejsce, a za ich plecami sklasyfikowane zostały zespoły Wojnicza (opiekun Mirosław Borawski) i Ciężkowice (Krzysztof Dziuban). Mistrzowski tytuł wywalczyli: Szymon Martuś, Bartłomiej Przęczek, Dawid Bandyk, Paweł Grzywacz, Piotr Sajdak, Paweł Ludwa, Radosław Łątka, Marcin Sosnowski, Marcin Nalepka, Jakub Bartkiewicz.

Wszyscy finaliści otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy, zawodniczki i zawodnicy z zespołów sklasyfikowanych w czołowych trójkach uhonorowani zostali natomiast medalami (nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe w Tarnowie). Finałowe mecze sędziował Mariusz Siedlik, a nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwał dyrektor MOSiR w Tuchowie, Marek Srebro.

Dodał: Admin, Radekdodano: 28-02-2007r

Zawody

Dnia 6 lutego 2007 roku w tuchowskiej hali MOSIR odbyły się półfinały powiatowe w piłkę koszykową dziewcząt ;) Nasze zawodniczki spisały się doskonale i bez większego wysiłku zdobyły pierwsze miejsce a wraz z nim automatyczny awans do kolejnego etapu, czyli finałów powiatowych , które odbędą sie już nie bawem, również u nas w Tuchowie! Serdecznie zapraszamy :)

Dodał: Ola i Ewciadodano: 19-02-2007r

Zawody

13 lutego 2007 roku również w tuchowie w hali MOSIR , odbyły się finały powiatowe w piłke nożną dziewcząt :D Ta dość nietypowa dyscyplina dla płci pięknej cieszy się w naszym mieście coraz większym powodzeniem, o czym świadczy fakt, iż nasze dziewczęta wygrały te zawody i na ich konto dopisały sie kolejne medale, puchary i dyplomy ;) Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z tego faktu ;) Dziewczęta były na boisku waleczne jak lwy i nic nie było w stanie im przeszkodzić w stanięciu na najwyższym stopniu podium ;) Natomiast przysłowiowa trzynastka z dnia daty w którym odbywały się zawody, przyniosła tylko i wyłącznie szczeście, które udzieliło się całej szkole ;)

Zawody

W okresie ferii zimowych, w hali MOSIR w Tuchowie organizowane będą zawody sportowe dla uczniów gimnazjum i uczniów szkół ponadgimnazjalnych (rocznik 1988-1993).

Zgłoszenia do zawodów na 1 dzień przed turniejem (nie dotyczy turnieju szachów) z podaniem nazwy drużyny i kapitana.
Zgłoszenia proszę składać:
na nr. 0146525700 do hali MOSIR lub do pracowników hali.

Ruszamy

Jak zdążyliście zauważyć, na stronie internetowej naszego gimnazjum, została stworzona nowa domena na temat sportu w naszej szkole.
Możecie znaleźć tutaj wyniki zawodów, które odbyły się w zeszłym sezonie oraz terminy konkursów, które dopiero odbędą się w biężącym roku szkolnym. Zamieściliśmy tutaj także kryteria ocen i wymagania naszych w-fistów wobec uczniów. Z czasem w Galerii zamieszczane będą zdjęcia z zawodów szkolnych.
Prawdziwą gratką dla reprezentantów naszej szkoły, może być konkurs na najlepszego sportowca i sportsmenke roku.

Wszelkie uwagi i życzenia kierujcie na adres: piotr_pierzchala@o2.pl .

Dodał: Ola, Ewcia, Paweł, Radek i Piotr Pierzchała